Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Naruto

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Deidara
Akatsuki's Monster
Deidara


Брой мнения : 108
Location : Лондон
Registration date : 25.10.2007

Naruto Empty
ПисанеЗаглавие: Naruto   Naruto Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 10:38 pm

Ето ви Наруто Мангата....Сега пускам за теглене 39-те излезли до сега томове...Ще обновявам темата кога излизат другите томове...
Ето и инфо за тези които не познават Наруто:

Дванадесет години преди да започне историята, Кюби (Лисицата демон с девет опашки) напада скритото село Коноха. Толкова е силна, че когато удари с една от опашките си тя може да предизвика земетресение. Пазителя на селото, Четвъртия Хокаге успява да убие демона с цената на живота си. Той запечатва лисицата в едно дете. Това дете е Узумаки Наруто. Желанието на Четвъртия Хокаге е Наруто да бъде уважаван също като него, но това не става, защото хората знаят какъв демон се крие в него. Тогава Третия Хокаге създал нов закон, където не е имало никъде другаде. Той забранявал хората да коментират за лисицата демон.
Наруто израстнал сам, без приятели, семейство, и никакво образование. Никой не му обръщал внимание и той решил да привлече внимание върху себе си с лоши шеги и закачки с учителите. Но, поведението на Наруто се променя чак като завършва академията за Нинджи с техниката "Двойници сенки". С нея той спасява Умино Ирука от смърт. Тогава той разбира, че Кюби е затворен в него и, че има някой, който го е грижа за него. От този ден нататък Наруто не е същия.

Линк за Мангата:
http://narutobg.com/download.php?list.18


Едит:Ако линка не ви зареди изобщо ми пратете ЛС...Да ви дам отново линка за Мангата...
Върнете се в началото Go down
https://s257.photobucket.com/albums/hh214/Konan-Sama/
Violetka

Violetka


Брой мнения : 5
Registration date : 10.02.2008

Naruto Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto   Naruto Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 7:46 pm

Аве незнам мангата ме дразни със бавното развиващо се действие и малкото страници..тъкмо стане интересно и опа свърши..Дразни ме мамка му..
Ето днеска пак останах да вися и да се чудя кой ще бие на тоя скапан бой между ***** и ******,който се развива вече от два месеца..
Пфф.. Evil or Very Mad

-Там където съм сложила звезди са имената на
тези между,които е боят..И причината за тези
звездички е,че е спойл..(: А забранявам спойла
отсега нататък във раздели Манга и Анимета..
-Кирилизиране Дейдара :>
Върнете се в началото Go down
 
Naruto
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Naruto

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Books and Stuff :: Манга-
Идете на: