Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Within Temptation

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 10:37 pm

През април1997, само няколко месеца след създаването си, групата издава първия си албум „Enter“. През ноември същата година правят двуседмично турне в Германия и Австрия, след което, през 1998, издават „The Dance“.
1999 е година на слаба активност за групата, но през 2000г. издават „Mother Earth“, Албумът се радва на голям успех а с участията си на фестивали и концертите си, групата печели много нови фенове.
Най-големият успех за групата идва с издаването на сингъла „Ice Queen“. Албумът „Mother Earth“ се продава в 350 000 копия, като достига платинен статус в Холандия и златен - в Белгия.
Групата е поканена на участия на много фестивали в Бенелюкс като „Ozzfest“, „Lowlands“, „Dynamo“, „Rock Werchter“, „Pukkelpop“ и „Parkpop“, а така също и в Германия на фестивалите „Rock im Park“, „Bizarre“ и „Summerbreeze“. Групата прави турне във Франция, кдето изнася концерти в Париж, Лион, Лий, Бордо и Тулон, всичкте от коита са били разпродадени.
На 15 ноември2004 издават третия си албум - „The Silent Force“, изключително успешен в Европа. Още в първите два месеца след излизането си, албумът достига златен статус в Германия и Холандия.
Февруари2005г. печелят наградата „Едисън“ за най-добра холандска група.
В момента групата работи върху записите за новия си албум, който се очаква да излезе през лятото на 2006.
През януари 2007 г. Within Temptation пуснаха пилотното парче от новия си албум „The Heart of Everything“. Песента се казва „What Have You Done“, две седмици по-късно излезе и втората версия на видеото към сингъла.
Официалната дата на "The Heart of Everything" е 12 март2007.
Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
hisince
●Sweet~Dream●
hisince


Брой мнения : 151
Registration date : 10.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 10:38 pm

Всичките им песни са мн яки..
Върнете се в началото Go down
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 10:43 pm

Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
hisince
●Sweet~Dream●
hisince


Брой мнения : 151
Registration date : 10.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 10:47 pm

Kida написа:
Особено What have you done и See who I am
Помня че ти имаше една вълна само See who I am слушаше..И от тогава като ми я прати ми се заби в главата.
Върнете се в началото Go down
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 10:54 pm

hisince написа:
Kida написа:
Особено What have you done и See who I am
Помня че ти имаше една вълна само See who I am слушаше..И от тогава като ми я прати ми се заби в главата.

Павката беше виновен. От както ми пусна AMV-то с тая песен на Elfen Lied се зарибих и по песента, и по анимето. Знаеш колко те врънках да го гледаш
Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
hisince
●Sweet~Dream●
hisince


Брой мнения : 151
Registration date : 10.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 11:42 pm

Kida написа:
hisince написа:
Kida написа:
Особено What have you done и See who I am
Помня че ти имаше една вълна само See who I am слушаше..И от тогава като ми я прати ми се заби в главата.

Павката беше виновен. От както ми пусна AMV-то с тая песен на Elfen Lied се зарибих и по песента, и по анимето. Знаеш колко те врънках да го гледаш
Аха..ама нещо тогава не ставаше да се свали..Трябва пак да ми дадеш линкче..решена съм заради теб да го гледам Wink.
Върнете се в началото Go down
Oceanborn
Меломан
Oceanborn


Брой мнения : 148
Age : 32
Location : Shores of a Solar Sea...нейде на края на света...
Registration date : 11.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 4:24 pm

Не ги харесвам особено, обаче Ice Queen е адско парче! Скоро май ще ми се наложи и последния им албум да слушам, че съм обещала на едно фр...а то покрай мен прослуша от Айсд Ърт до Арч Енъми.... Embarassed Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
rinna_rock

rinna_rock


Брой мнения : 9
Registration date : 22.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 2:11 pm

добри музиканти браво браво и кат чуиш Шарън


се почва


мън мън мън мън

лично мнение
Върнете се в началото Go down
CristinaScabbia

CristinaScabbia


Брой мнения : 25
Registration date : 17.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 8:44 pm

Oceanborn написа:
Не ги харесвам особено, обаче Ice Queen е адско парче! Скоро май ще ми се наложи и последния им албум да слушам, че съм обещала на едно фр...а то покрай мен прослуша от Айсд Ърт до Арч Енъми.... Embarassed Embarassed

Ха!
И кой е това френдче?


По темата - харесвам ги и ги слушам Wink
Върнете се в началото Go down
Oceanborn
Меломан
Oceanborn


Брой мнения : 148
Age : 32
Location : Shores of a Solar Sea...нейде на края на света...
Registration date : 11.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 9:39 pm

CristinaScabbia написа:
Oceanborn написа:
Не ги харесвам особено, обаче Ice Queen е адско парче! Скоро май ще ми се наложи и последния им албум да слушам, че съм обещала на едно фр...а то покрай мен прослуша от Айсд Ърт до Арч Енъми.... Embarassed Embarassed

Ха!
И кой е това френдче?


По темата - харесвам ги и ги слушам Wink

Всъщност си ти, но едва ли помниш Laughing Тогава се опитах да те зарибя по HammerFall, но ти май си остана с Hearts On Fire... lol!
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
CristinaScabbia

CristinaScabbia


Брой мнения : 25
Registration date : 17.10.2007

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 10:00 pm

Хахахаха!
Как няма да помня бе!
Защо мислиш те попитах?
lol!

А иначе - да Embarassed
Само по нея съм зарибена Embarassed
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Within Temptation
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Music :: Rock and Metal-
Идете на: