Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Angel Sanctuary

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

Angel Sanctuary Empty
ПисанеЗаглавие: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 9:47 pm

Преди около седмица с гаджето ми се чудехме какво да гледаме, защото вече бяхме изчерпали запасите ми от анимета на компа. Влязохме си ние в анимес и веднага едно заглавие ни се забоде пред очите - Angel Sanctuary(Ейнджъл Сейнчъри). Дръпнахме го. беше само от три епизода и веднага ми светна, че това е OVA към мангата. Веднага щом го изгледахме си дръпнах мангата и започнах да ги чета. Бяха страхотни. За жалост на български има само един преведен том, но Вал се нае да превежда останалите. Ето линкове от където можете да си дръпнете мангата:

Първи том, български език:
http://www.manga-kun.com/Manga/Angel_Sanctuary.htm
На английски от първи, до двайсти том:
http://chise.ludost.net/Manga/Angel%20Sanctuary%20%5bc%5d/

Информация:
Всичко започва от Луцифер.Той е и най-сложната персона в цялата история...едновременно ангел,демон и човек.Създаден от Бог като ангел,Луцифер,той също се вдига на бунт срещу него,като става демон и се прекръства на Луцифел(разликата е огромна).За да си отмъсти на Бог отива в Рая за да изнасили(О.о >.<!!!)Алексиел,но в крайна сметка се връща с едно избодено око.Въпреки това,той се влюбва в нея(да му имам начина за влюбване О.-).При същия този бунт на няколко ангела срещу Бог,душата На Алексиел е прокудена в Ассиах,психичния свят на хората,Токио,тялото на Сетсуна Мудоу.И от тук вече започва същинската история.
Кураи-демонка,някога спасена от Алексиел в войната между Рая и Ада има целта да намери душата на Алексиел...просто...защото я обича Аракуне е...кхъм,бифшия брат на Курай,вече сестра(хомосексуалисти -.-),който се прави на момиче за да предпазва Кураи...в крайна сметка наистина обръща резбата.Та с Кураи е и Аракуне,помага...помагаща му в търсенето.Луцифел слиза на земята и под волята на туко-що катострофиралото момче Кира се вселява в тялото му,за да може да намери Алексиел.Всъщност така буквално удря джакпота,защото Кира се оказва най-добрия приятел на Сетсуна.И сега черешата на тортата-Росиел.Братът-сестра-близнак на Алексиел(води се брат,държи се като брат,говори като мъж,гласа му обаче е женски,има дълга коса,червило и маникюр О_О ...Азис да смуче =/),който не я търси за да...я намери,а за да я убие.
От тук живота на Сетсуна се преобръща.Преди време той разбира че е влюбен в сестра си...по-късно и че сестра му е влюбена в него,но родителите им са разведени и майка му го мрази.Всички се 'втурват' за душата на Алексиел,обръщайки живота на Сетсуна наопаки и правейки го на бъркотия.

А другото...сами ще разберете

Едит:Добавила инфо Дей-Дей
Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
pafkata

pafkata


Брой мнения : 19
Registration date : 10.10.2007

Angel Sanctuary Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 12:19 am

Ми да много добра и това можеха да направят аниме ама нема ресурси явно
Върнете се в началото Go down
grellian

grellian


Брой мнения : 23
Registration date : 13.10.2007

Angel Sanctuary Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 8:58 pm

Много яка манга! Първата, която някога прочетох Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Angel Sanctuary Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Angel Sanctuary   Angel Sanctuary Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Angel Sanctuary
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Angel Dust
» D.N. Angel
» Blood Angel
» Angel Sanctuary
» Blood Angel

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Books and Stuff :: Манга-
Идете на: