Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Аз и сестра ми

Go down 

Харесва ли ви идеята момичето да разказва живота си?
а) Да, супер е измислено
Аз и сестра ми Vote_lcap50%Аз и сестра ми Vote_rcap
 50% [ 1 ]
б) Ами бива си го
Аз и сестра ми Vote_lcap50%Аз и сестра ми Vote_rcap
 50% [ 1 ]
в) Не ми харесва много
Аз и сестра ми Vote_lcap0%Аз и сестра ми Vote_rcap
 0% [ 0 ]
г) Отврат е
Аз и сестра ми Vote_lcap0%Аз и сестра ми Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 2
 

АвторСъобщение
$h@dOw_In_ThE_d@rKnE$$

$h@dOw_In_ThE_d@rKnE$$


Брой мнения : 2
Registration date : 13.10.2007

Аз и сестра ми Empty
ПисанеЗаглавие: Аз и сестра ми   Аз и сестра ми Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 8:16 pm

Здравейте! Реших да напишем приказка, но не като другите. Там момичето разказва. То се казва Джесика и живее в Чикаго с баща си. Тя е на 12, има дълга руса коса и зелени очи. В училището й (вие му измислете име) тя има много приятелки, едно готино, момче (с образа на Саске Учиха Very Happy I love you Cool ) което тя е влюбенаи едно момче с очила, което я обожава (нещо като Мартин и Ирма от УИЧ). Скоро в училището й идва нейната сестра близначка, за която Джес не знае. Тя се казва Мелинда. Разликата между двете е, че Мел има къса къдрава коса и сини очи. Косата й е със смесени нюанси - рус и кафяв и е дълга до средата на врата Laughing Тя живее с майка си в Ню Йорк, докато не се местят в Чикаго. Историята се разказва в началото на октомври. Мелинда идва в училището на 16 окт. (понеделник), но Джесика не я вижда. Цитат от произведението 16 окт. Laughing : Гледах мрачно към училището. Много ми се спеше. Навлязох в коридора. Още няколко метра до класната ми стая. Изведнъж някой се блъсна в гърба ми, отвори вратата на класната ми стая, влезна вътре и я затвори. Не видях лицето му, защото имаше синя качулка. Приближих се до вратата, допрях ухо и се заслушах.
-Здравей, Джесика! - поздрави Джейк.
Какво стана? Аз не бях влезнала, а и вратата не беше прозрачна.
-Уау, изглеждаш страхотно! - чух Линда.
Как беше възможно? Камери ли имаше в коридора? Ами онзи, който влезна преди мен? Погледнах през цъпотинката на вратата. Всички бяха наобиколили ученика със синята качулка и му говореха, сякаш говореха на мен. Явно той всъщност беше тя. Облегнах се на стената. Сърцето ми се разтуптя по-силно. Още няколко минути до звънеца. Не! Нямаше да вляза там! Всичко беше толкова объркано. Обърнах се по посока на изхода и започнах да тичам. Най-после се прибрах вкъщи.
Това беше. Не ме мислете за нахална просто съм го измислила. Ако не съм аз наред да пиша когато този момент настъпва, моля копирайте го. Джесика се запознава с Мелинда чак на Хелоуин. После двете си ходят на гости. Един ден отиват да карат колела или скейтборди, или ролери, или нещо такова. И както си карат Джесика я блъска кола или подобно, което да я кара да изпадне в кома. И тя сънува, че е на училище и момчето, което харесва (Саске) не й обръща внимание и тя на другия ден се преражда в момче и живее така няколко дена. После се събужда от комата и всички заживяват щастливо. Тя става гадже със (Саске), Мелинда с момчето което харесва Джес. Вие измислете име на двойника на Саске, момчето с очилата и другите герои. Успех. Само да ви припомня, че момичето разказва. Започнете така "Здравейте! Казвам се Джесика. На 12 съм и живея с баща си в Чикаго." или подобно. Отново ви пожелавам УСПЕХ

Моля не оцветявайте текста по този начин. Скоро всички и без това ще си загубим зрението от висене на компа.
~angya~
Върнете се в началото Go down
 
Аз и сестра ми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Books and Stuff :: Role Play-
Идете на: