Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хари Потър

Go down 
+11
pafkata
MoRtaL_LoVe
angya
Padfoot
Oceanborn
katri_mei
Nexarus
Desert Rose
Kida
lindetu
BebA_eLi
15 posters
АвторСъобщение
BebA_eLi
Виждам те!
BebA_eLi


Брой мнения : 58
Age : 30
Registration date : 09.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 11:03 am

Аз съм луда фенка на всичко свърано с Хари Потър :цунка33: lol!
Върнете се в началото Go down
lindetu

lindetu


Брой мнения : 6
Age : 31
Registration date : 10.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 9:03 pm

ууу явну треа те запозная с 1 френдка която също е мания4ка на тема бате хари ми мен честно казано хари потър не ма кефи толку абе стаа аз си падам по приключенски криминалета тиинейджърски фентъзи ама напоследъ неам никфу време да чета Wink
Върнете се в началото Go down
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 9:09 pm

Мразя Хри потър. Мразя героя щото е тъп педерас. Мразя книгата защото е много тъпа и елементарна. Мразя филмите, защото са по-зле от баба ми. Мразя Роулинг, защото е копирала от невероятни автори като Фийст, Зелани, Толкин и Кинг
Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
Desert Rose




Брой мнения : 8
Registration date : 10.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 9:27 pm

Аэ пък обичам Хари Потър Laughing
Според мен историята е уникална! Не мисля,че е елементарна
Върнете се в началото Go down
BebA_eLi
Виждам те!
BebA_eLi


Брой мнения : 58
Age : 30
Registration date : 09.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 10:02 pm

тя че е елементарна такава е и че роулин е копирала също , нооо това не ми пречи да я обичамм а дании още повече Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Nexarus
Юдейският чук
Nexarus


Брой мнения : 49
Age : 31
Location : Party House
Registration date : 11.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 6:31 pm

Таз книга ту ми харесва ту не ми харесва ...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
De Legende!
katri_mei


Брой мнения : 56
Age : 34
Location : навсякъде... из света на фантазията...
Registration date : 11.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 6:56 pm

Не, не ми харесва особено... зачетох първата книга, но едва успях да прочета 20 страници и я върнах в библиотеката.
Върнете се в началото Go down
http://svetove.4rumer.net
Oceanborn
Меломан
Oceanborn


Брой мнения : 148
Age : 33
Location : Shores of a Solar Sea...нейде на края на света...
Registration date : 11.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 10:05 am

Хм...бива...горе-долу...Става да се чете, колкото да не ти е скучно или колкото да си подхвърляш майтапи с някой откачен френд. Ама честно казано сюжета си е направо изсмукан от пръстите...или от някои други автори Razz
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
Padfoot




Брой мнения : 6
Registration date : 13.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 11:06 am

Адски много харесвам книгите.
Не ми пука че Роу е крадла или каквото и да било. Просто ми харесват =)).
Върнете се в началото Go down
angya
Legend Beast
angya


Брой мнения : 51
Age : 32
Location : wild wood of beasts
Registration date : 16.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 5:37 pm

Ахам, и това го има. Каквато и да е Роулинг, бива си я в комбинациите на всичко, което някога е видяла... Което пък е способност, надвишаваща всички способности на много хора...
Върнете се в началото Go down
MoRtaL_LoVe
End of all hope



Брой мнения : 37
Registration date : 12.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 10:42 pm

Нямам нищо против Хари Потър.Книгите лично на мен ми дадоха много,независимо от всичко,което се казва по адрес на поредицата.Чрез ХП намерих много нови приятели,с ХП порастнах.От осемгодишна си лягам и ставам,като знам,че съм фен на Хари Потър.Роулинг копирала?Добре.Претупа последната книга?Вярно.Самия герой Хари Потър е прекалено идиот?Отново вярно.Нито едно от тези неща не ми пречи да обичам книгите.
Не харесвам Роулинг.Направи всичко гадно,обаче все пак тя е авторката на нещо велико.Милиони деца,а и не само деца,ще си останат верни фенове,както и аз.За мен книгите са нещо уникално,независимо от всичко (:
Върнете се в началото Go down
BebA_eLi
Виждам те!
BebA_eLi


Брой мнения : 58
Age : 30
Registration date : 09.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 11:39 pm

тя дава на хората това което те искат! а това че хората искат сюжет който да се чете лесно е друга тема Wink А и това е детска книга в известен смисъл. Просто е написана е по начин който да е достъпен за хората.
Върнете се в началото Go down
pafkata

pafkata


Брой мнения : 19
Registration date : 10.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 12:23 am

за мене хари потар е най-посредствения и валак герои измислян някога изобщо просто тва саздание според мене е саздадено от някав болен мозак е така и сичките герои са така няма нито еда свестна книга която съм чел от поредицата стигнах до четвуртата и после се отказах поради прекалената загуба на мозачни клетни за мене няма по безумна кретения от хари потар не само героя а и книгата
Върнете се в началото Go down
Moonshine

Moonshine


Брой мнения : 10
Age : 29
Registration date : 29.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 9:27 pm

О... аз съм луда фенка на Хари Потър :kis567s: Велика е книгата според мен ^^
Върнете се в началото Go down
angya
Legend Beast
angya


Брой мнения : 51
Age : 32
Location : wild wood of beasts
Registration date : 16.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 12:18 am

Предлагам всеки отговор да се обосновава логично. Иначе темата се превръща в редуване на "харесва ми-не ми харесва", което пък е безсмислено.
Върнете се в началото Go down
BebA_eLi
Виждам те!
BebA_eLi


Брой мнения : 58
Age : 30
Registration date : 09.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 6:53 pm

Прочетох 7 книга Кеф много е яка! Хари, Хърмаяни и Рон са живи и имат деца Very Happy Хърмаяни и Рон са мъж и жена, а Джини и Хари също Very Happy
Върнете се в началото Go down
yanyrum

yanyrum


Брой мнения : 12
Age : 29
Location : Sonic's World
Registration date : 01.11.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 9:29 pm

Алеле много пораснали тези хора!
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
BebA_eLi
Виждам те!
BebA_eLi


Брой мнения : 58
Age : 30
Registration date : 09.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 10:36 pm

ахаххаха тва душицо е баси смешното Хари Потър 887778 Хари Потър 781681 Хари Потър 887778 , ДУШИЦО Хари Потър 449342
Върнете се в началото Go down
Isildur




Брой мнения : 1
Registration date : 12.11.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 11:19 am

Скъпа душицо,
Извинявай. Знам защо си разтроена. Сърдиш се, че оспамих два пъти "Паладините", а не съм обърнал внимание на твоя форум. Тази грешка ще бъде поправена, повярвай ми. Очаквай някой с потребителско име Ghost Spamer, душицо, това ще съм аз. Та, все пак, защо не ми отговори на въпросите, душицо?
Върнете се в началото Go down
hisince
●Sweet~Dream●
hisince


Брой мнения : 151
Registration date : 10.10.2007

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 1:38 pm

Седмата книга е боза на бозите..
а иначе..с това "душицо" ...просто...
Хари Потър 781681 Хари Потър 781681 Хари Потър 781681 Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Books and Stuff :: Книги-
Идете на: