Mad Freaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mad Freaks


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ангуа [представяне]

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
angya
Legend Beast
angya


Брой мнения : 51
Age : 32
Location : wild wood of beasts
Registration date : 16.10.2007

ангуа [представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: ангуа [представяне]   ангуа [представяне] Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 7:14 pm

Здравейте...
Аз съм Ангуа. Нашите са ме кръстили Ива, ама то е защото не са знаели какво ми пасва по-добре. Освен това хората тука(после ще разясня кое тука) все не могат да ми запомнят името (хич не знам дали са толкоз тъпи), та все ми викат Ева. Ми аз на Ева не се обръщам пък.
На 16 съм и от три месеца живея в Белгия, страната на бирата и пържените картофи (вървят супер яко заедно).
Занимавам се с ужасно много неща, като първо място заемат рисуване и езда. След това се нареждат книгите, животните (сякви, основно коне и псета), компа, езерото (разходки край него) и сигурно мн още, ама не се сещам честно казано.
Снимка трудно ще намеря, но ако намеря ще пусна. Нищо не обещавам, затова ще се опиша: 165, 46 кила, тъмно кафява коса, тъмно кафеви очи с дълги мигли (моята гордост), чип нос, устни, готови почти винаги да се разтеглят максимално (сигурно краищата на устата ми не се харесват); обичам пръстени, обикновено сребърни, ленти за ръка (като на тенисистите, но по-малки, по-черни и в случая-на звездички); в дрехите наблягам на черното, съчетано с качулки при блузите и колани при дънките; кецовете са незаменима част от облеклото, без тях ми е некомфортно.
По характер съм весела, но избухвам бързо и лесно. Още по-бързо ми минава. Не съм злопаметна, наротив. Щом реша да простя, повече няма да ме чуете да споменавам случилото се. Склонна съм към прекалена самокритичност, критична съм и към хората. Понякога ставам цинична, но обикновено съм чист оптимист. Уважавам мнението на хората, макар рядко да съвпада с моето.
Предлагам да задавате въпроси, иначе няма да напиша всичко, което би ви заинтересувало.
Върнете се в началото Go down
Kida
Whisper in the Dark
Kida


Брой мнения : 260
Age : 30
Location : In the Whispers...
Registration date : 09.10.2007

ангуа [представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ангуа [представяне]   ангуа [представяне] Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 7:32 pm

Здравей. Ще се радвам ,ако намериш снимка, струваш м исе доста интересен човек.

Та, да си дойдем на думата:

В кой град в Белгия си?
Каква музика слушаш?
Любима песен, група и изпълнител?
Харесваш ли анимета и манга и ако да, кое ти е любимото аниме и коя ти е любимата манга?
Върнете се в началото Go down
https://madfreaks.bulgarianforum.net
angya
Legend Beast
angya


Брой мнения : 51
Age : 32
Location : wild wood of beasts
Registration date : 16.10.2007

ангуа [представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ангуа [представяне]   ангуа [представяне] Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 2:01 pm

В момента, в който се снабдя със снимка, ще пусна. Честна върколашка!
Живея в едно малко село на име Берларе. Намира се между Дендермонде и Гент, като Гент е доста голям град.
Слушам сякаква музика, но най-много си падам по пънк рок, а също и о всичко с ирландско звучене, стига да не почваме да се лигавим. А да, и мразя чалга...
Любими песни-много. Да кажем, че в момента любима ми е Someday на Nickelback. Иначе се кефя на Аврил (първите 2 диска), грийн дей, гууд шарлот и вс подобни.
Значи от анимета и манга се интересувам само от професионално, по отношение на рисунките. Иначе не съм чела/гледала кой знае колко просто защото нямам време.
Върнете се в началото Go down
Oceanborn
Меломан
Oceanborn


Брой мнения : 148
Age : 33
Location : Shores of a Solar Sea...нейде на края на света...
Registration date : 11.10.2007

ангуа [представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ангуа [представяне]   ангуа [представяне] Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 2:35 pm

Ирландско звучене??? Супер, още един фен! Ай наздраве Smile
Имаш ли любима песен в такъв стил или с такива елементи?
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
angya
Legend Beast
angya


Брой мнения : 51
Age : 32
Location : wild wood of beasts
Registration date : 16.10.2007

ангуа [представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ангуа [представяне]   ангуа [представяне] Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 12:08 pm

Nightwish-Last of the wilds (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ангуа [представяне] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ангуа [представяне]   ангуа [представяне] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ангуа [представяне]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mad Freaks :: Плямпалница :: Потребителска зона-
Идете на: